İNANCIN KORKULARINDAN BÜYÜK OLSUN

İster dualarınızın kabulü ister evrene gönderdiğiniz mesajın cevabı… İnan ve güven der tüm inançların temeli..

Düşünün geleceğe gidiyorsunuz, en büyük hayalinizin gerçek olduğunu,istediğiniz hayatı yaşadığınızı görüyorsunuz.Günümüze döndüğünüzde sonunda ne olacağını bilirken yapamamaktan korkar mıydınız? Önünüze çıkan o engeller vazgeçirir miydi sizi.Yoksa inatla ve inançla çözümlere mi odaklanırdınız? Sizi ne yolunuzdan döndürebilirdi ki?

Şimdi geleceği bilmediğiniz bu güne dönün.En küçük isteğinizi düşünün,hayal edin.Sonra da neden yapamayacağınızı,neden olmayacağını söyleyin. Ama asıl önemli olan, geleceği bilseydiniz sizi durdurmayan şeylerin neden şimdi sizi durdurabildiğini söyleyin.

Psikoloji derki,korkularınız size engel olur.Bazıları tecrübe adı altında,bazılarını siz bile bilmezsiniz beyninizin kıvrımlarında,bazıları sadece başarısızlık adında…Karanlıkta canavar olduğundan korkan çocuklar gibidir her insan.Her insanın karanlığında farklı canavarlar saklıdır sadece.
Bilim ise,beynin sırlarını tam çözemese de, sorunlar yerine çözüme odaklandığınızda beyninizin tamamen farklı yollar bulduğunu söyler.Güven uyandıran bir inanç sizi özgür kılar.
İnan ve güven der tüm inançların temeli.

inancın güveninden büyük olsun

inancın korkularından büyük olsun

FacebookTwitterGoogle+TumblrDiggBlogger PostWordPressShare

imajer